This account has been suspended.

Either the domain has been overused, or the reseller ran out of resources.

منبع: irannovinclinic.com

چرا افراد تمایل دارند که برای کاشت موی طبیعی به IHC مراجعه نمایند؟

1) بهترین و طبیعی ترین نتایج کاشت موی طبیعی در Iran Hair Center بوجود می آید.

با مشاهده عکس های قبل و بعد بیماران Iran Hair Center و دقت در موی کاشته شده (بخصوص خط موی ایجاد شده در جلوی سر) و این مطلب که محل برداشت مو در پشت سر تا حد امکان از نظر زیبایی مشخص نمی باشد، شما نتایج کار ما را دیده و به این اعتقاد قلبی خواهید رسید که بهترین محل برای ترمیم ریزش موی شما مرکز کاشت موی طبیعی Iran Hair Center می باشد .

ball gown prom dresses prom gown dress lace wedding dresses mermaid wedding dresses long prom dressess short prom dresses ball gown wedding dress gown dress red bridesmaid dresses vera wang bridesmaid dresses elegant evening dresses short evening dresses cheap evening dresses prom dresses online

2) تیم جراحی این مرکز از بهترین استانداردهای پزشکی برخوردار هستند.

تیم جراحی Iran Hair Center با استفاده از ابزارهای تخصصی و پیشرفته و دستگاه های استریلیزاسیون مدرن مانند اتوکلاو و لوازم یکبار مصرف و به مدد آموزش های مداوم و به روز انجمن بین المللی جراحی ترمیم مو (ISHRS) آمریکا بهترین سرویس کاشت موی طبیعی را به بیماران محترم ارائه می نمایند.

3) ارائه ضمانت نامه کتبی در مورد طبيعى بودن موهاى كاشته شده و اين مطلب كه هيچ كس متوجه موهاى پيوند زده شده نخواهد شد.

4) انتخاب دستیاران مطمئن و کارآزموده برای کمک به تیم تخصصی ترمیم مو.

5) ایجاد حداکثر تراکم در منطقه گیرنده و انجام حداکثر تعداد موهای کاشته شده در یک جلسه

در اين مركز برای راحتی و آسایش فرد و کاهش هزینه های وی در هر جلسه کاشت موی طبیعی بسته به مشخصات پوست و موهای پشت سر فرد تا ده هزار تار مو (چهار هزار و پانصد الى پنج هزار گرافت) قابل کاشت هستند.

6) برداشت موها به روش های اختصاصی و مدرن

برداشت موها از بانك مو (در پشت سر) به گونه اى انجام مى شود كه محل برداشت در پشت سر تـا حـد امـکـان از نـظر زیـبـایی مشـخص نبوده و محـل بــرداشـت با مـوهای قسـمت های بالایی پوشانیده می شود. لازم به ذكر است كه درصورتی که موهای پشت سر شخص از ته (نمره صفر) زده شوند محل برداشت مشخص بوده ولی در هر حال اين محل فقط به صورت یک خط بسیار باریک (در روش FUT ) و یا تعدادی نقطه های کوچک (در متد FIT ) دیده می شوند كه از نظر زيبايى اهميتى ندارند. با استفاده از روش جديد SMP مى توان اين خط باريك و يا نقطه هاى كوچك فوق را هم از بين برده و محو نمود.

7) ترمیم ریزش مو در ابرو با نمای کاملاً طبیعی

باتوجه باینکه ابرو در معرض دید مستقیم قرار داشته و جهت رویش موهای آن تقریباً موازی با پوست است ، لذا کاشت موی طبیعی در ابرو بسیار مشکل بوده و احتیاج به وسایل مخصوص و مهارت بالایی دارد.در Iran Hair Center در هر جلسه کاشت ابرو 750 - 500 گرافت (1000 - 750 تار مو) کاشته شده و نتایج بسیار خوبی حاصل خواهد شد.

8) تیم ترمیم موی این مرکز می تواند نتایج بسیار بد و موی عروسکی ناشی از اعمال جراحی ترمیم مو درسالهای پیش را بصورت بسیار خوب و با رعایت مسایل زیبایی ترمیم نماید.

9) استفاده از تکنیک های پیشرفته کاشت مو

در Iran Hair Center کاشت مو با استفاده از تکنیک های مدرن بیحسی موضعی به صورت کاملاً بدون درد انجام شده و فرد اصلاً متوجه انجام کار نمی شود.

10) متدهای شمارش مو در منطقه دهنده و گیرنده

تیم جراحی Iran Hair Center مقدار مویی را (از منطقه دهنده در پشت سر) برمی دارد که در حد رفع نیاز منطقه طاس بوده و در ضمن با دقت بالا و استفاده از وسایل مدرن حتی یک تار موی شخص از بین نمی رود و همه این عوامل موجب می شود که میزان پرت موها (Hair Wasting) به حداقل خود و مطابق با استانداردهای جهانی برسد. این مسئله اهمیت زیادی از نظر برنامه ریزی برای جلسات بعدی پیوند مو (در صورت گسترش طاسی و نیاز به کاشت موی مجدد) دارد.

11) در Iran Hair Center از سه نوع گرافت (میکرو گرافت که دارای یک مو است ، فولیکولار یونیت که دارای دو الی سه مو است و گرافت های مودیفیه) استفاده شده و با ترکیب این سه نوع گرافت و جاگذاری استادانه آنها حداکثر تراکم همراه با بهترین و طبیعی ترین وضعیت بدست می آید .

12) Iran Hair Center یکی از معدود کلینیک های پیوند مو در ایران است که تعداد بسیار زیادی عمل کاشت موی طبیعی موفقیت آمیز برای خانم های دارای ریزش موی مردانه و نیز خانم های دارای اسکار ناشی از اعمال جراحی زیبایی و سوختگی انجام شده است.

13) در Iran Hair Center حداکثر کوشش می شود تا تمامی کارهای فرد در یک جلسه شامل یک الی دو روز پشت سر هم انجام شده تا از اتلاف وقت گرانبهای شخص جلوگیری بعمل آید.

14) ترمیم مناطق سوختگی ، اسکارهای جراحی ، رد بخیه و محل ضایعات قدیمی بدون مو در پوست سر و صورت در Iran Hair Center با نتایج بسیار عالی و خیره کننده انجام می شود.

15) ترمیم ریزش مو و بی مویی مادرزادی در مناطق ریش و سبیل با دقت بسیار و همراه با موفقیت و نتایج خیره کننده در Iran Hair Center انجام می گردد.

16) در Iran Hair Center روش های تکمیلی پیوند موی طبیعی شامل PRP و SMP انجام می شود.

17) خط موی جلوی سر (Frontal Hairline) حساس ترین منطقه از نظر پیوند موی طبیعی است و ترمیم و بازسازی آن احتیاج به درجات بالایی از مهارت و هنر پزشکی دارد. این کار با موفقیت و حصول نتایج عالی در Iran Hair Center انجام می پذیرد.

18) کلینیک دکتر علی وفائی از جمله کلینیک هایی در ایران است که مشورت ابتدایی متقاضی پیوند موی طبیعی به صورت شخصی و حضوری توسط دکتر علی وفائی انجام شده و برخلاف مکان های دیگر این کار مهم به مشاورین سپرده نمی شود.

19) دکتر علی وفائی قبل از انجام کار (و در جلسات ابتدایی مشورت) شخصاً حجم زیادی از اطلاعات درست و صادقانه را در اختیار فرد گذاشته و به درستی و از روی امانت داری تمامی مسایل و مشکلات حال و آینده در مورد انجام این کار را برای شخص توضیح می دهند به طوری که ایشان می توانند با دید باز و از روی اعتماد قلبی مبادرت به تصمیم گیری در مورد انجام (و یا عدم انجام) کاشت موی طبیعی بگیرند.

در صورتی که پس از مشورت با دکتر علی وفائی و از نظر ایشان انجام پیوند موی طبیعی در حال حاضر (و یا برای همیشه) به صلاح فرد نباشد مطمئن باشید که این مسئله از روی صداقت کامل و با در نظر گرفتن ملاحظات فنی، انسانی، شرعی و تخصصی گرفته شده است و لذا اکیداً توصیه می شود که برای مشورت و اطمینان بیشتر حدالامکان به افراد دیگر مراجعه ننمایید زیرا ممکن است در مواردی اسیر دام شیادان انسان نما شده و کاری برایتان انجام شود که به صلاح شما نمی باشد.

20) همه روزه بیمارانی از شهرهای گوناگون ایران برای پیوند موی طبیعی به کلینیک دکتر علی وفائی مراجعه می نمایند و با رضایت مندی کامل به شهر خود باز می گردند. این افراد به اندازه ای از کار خود رضایت دارند که تلفن تماس، ای میل و عکس های قبل و بعد از کاشت موی خود را در اختیار ایشان قرار می دهند. شما می توانید با بیماران قبلی دکتر علی وفائی تماس گرفته و در مورد کار انجام شده با آنها مشورت نمایید. مشخصات بیماران قبلی دکتر علی وفائی در قسمت "تماس با بیماران" موجود می باشد.

21) در پایان باید گفت که همه این محسنات در Iran Hair Center با هزینه ای معقول و منطقی بدست آمده و در ضمن ضمانت نامه کتبی به بیمار داده خواهد شد.

منبع: iranhaircenter.com

عبارات مشایه
مطالب مرتبط :